mail@akcacelik.com +90 312 354 05 64 +90 312 354 72 01

Hakkımızda

AkçaÇelik,  Çelik  Kasa 1975  yılında  Ankara da Sn. Aslan AKÇAKAYA  tarafından kurulmuştur. 20.12.2005 yılında şirketleşerek Türkiye'nin sayılı ve en büyük çelik para kasaları üreticilerinden biri haline gelmiştir.

AkçaÇelik, Çelik Kasa kuruluş yıllından bugüne kadar geçen her yılda müşterilerine güvenilir, kullanışlı ve estetik tasarımlara sahip ürünler sunmaktadır.

AkçaÇelik, Çelik Kasa müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına, TSE- HYB belge, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Kapasite sertifikalarına sahiptir.

AkçaÇelik, Çelik Kasa kusursuz ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

AkçaÇelik, Çelik Kasa  teknolojiyi  yakından  takip  ederek  ürettiği  kaliteli  ve  güvenilir bir kasanın olmazsa olmazları arasında yer alan, yanmaya ve hırsızlık girişimlerine karşı yeterli donanıma sahip olması gerekliliğini çok iyi bilen Akça Çelik Kasa, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre düşük veya yüksek güvenlik seviyelerinde, farklı kilit kombinasyonlarıyla, çeşitli ölçü ve özelliklerde ürünler üreterek bu ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

AkçaÇelik, Çelik Kasa Üretim Alanlarımız İse, Büro Kasaları, Otel Kasaları Ev Kasaları, Duvar Kasaları, Silah Kasaları, Tüfek Kasaları, Yangına Dayanıklı Kasalar, Eczane Kasaları, Banka Kasaları, Kuyumcu Kasaları, Asansörlü Vitrin Kasaları, Lap-top Kasaları, Benzinlik Kasaları, Üstten Para Atmalı Kasalar, Yanmaz Evrak Kasaları, Klasör Kasaları, Resepsiyon Kasaları, Ofis Tipi Çelik Kasalar, Ticari Kasalar, Vezne Altı Para Kasaları, Mekanik Şifreli Kasalar, Elektronik Şifreli Kasalar, Mekanik Şifreli Kilit Sistemleri, Elektronik Şifreli Kilit Sistemleri ve Özel Üretim Çelik Para Kasası İmalatı Yapılmaktadır.

AkçaÇelik, Çelik Kasa kilit sistemimizin en önemli unsura fişelerimizin tırnaklı oluşu ve her iki damağında gerçek olmasıdır. Çelik kasanın en önemli unsuru olan ve çelik kasanın kalitesini oluşturan öğelerden birisi de şüphe yok ki çelik kasa üzerinde kullanılan kilit sistemidir. 1/120.000 farklı anahtar kombinasyonu ile yüksek kalite standartlarında ve en yüksek teknolojiyi kullanarak çelik kasa kilidi üretimi yapan Akça Çelik kendi ürettiği kilitleri, müşterilerinin değerlerini hak ettikleri güvenlikte muhafaza edebilmeleri için kendi ürettiği kasalar üzerinde uygulamaktadır. Kilitlerimizin en büyük avantajı ise kilit sistemsine maymuncuk ve ona benzer cisimlerle açılamamasıdır.

AkçaÇelik, Çelik Kasa çelik kasalarımızın anahtarlı olmasının yanında parmak izli çelik kasa, elektronik şifreli çelik kasa ve mekanik şifreli çelik kasa olarak üretilmektedir.

AkçaÇelik, Çelik Kasa ’nın üretim yeri Ostim / Ankara’dır. Türkiye’nin her tarafına ve yurt dışına çelik kasa göndermektedir.

AkçaÇelik, Çelik Kasa teknik servis ve kasa çilingirliği konularında da hizmet vermektedir. Bugün birçok banka ve zincir mağazanın teknik desteğini sağlayan firmamızın teknik servis konusunda Kayseri, Ankara, İstanbul, İzmir ve Eskişehir gibi büyük şehirlerde çilingir hizmeti vermektedir.


Yazılım&Tasarım OMEDYA
Tüm Hakları Akça Çelik'e Aittir